Konkurs plastyczny „Szczęśliwa Rodzinka”

FUNDACJA Z POMYSŁEM zaprasza do udziału w  konkursie plastycznym „Szczęśliwa Rodzinka”  w ramach projektu Przemoc=NIEmoc. Konkurs  jest skierowany do uczniów szkół podstawowych. Chcemy propagować właściwe relacje rodzinne, kreatywność dzieciaków poprzez twórcze spędzanie czasu wolnego oraz rozwijać ich poczucie własnej wartości. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz wystawione podczas koncertu na Muszli Koncertowej przy Pałacyku Szymańskiego w Zawierciu  w dniu 28.08.2016r.

Prace wykonane i opisane zgodnie z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej oraz na facebooku FUNDACJA Z POMYSŁEM proszę dostarczyć do 31.07.2016r. do jednego z trzech miejsc : Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu (sekretariat), Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu, ul. Szymańskiego 2, Księgarnia Edukacyjnej w Zawierciu ul. Sądowa 10.